Nuk ia dha rrogën, ja çka i bën shqiptari shefit të tij në Zvicër

Shqiptari në Zvicër ju hakmerr shefit të tij pasi nuk ja dha rrogën, kjo video po qarkollon shumë në internet dhe ka marrë buj shumë të madhe.

Djali në fjalë mori një bager i peshave të renda dhe ja shkatërroi veturën shefit të tij .Për me shume se si veproi ai shikoni pamjet qe ua sjellim me poshtë.

Shqiptari në Zvicër

Nuk ia dha rrogën, ja çka i bën shqiptari shefit të tij në Zvicër!Cili është mendimi i juaj për këtë gjest?

Publiée par Korrespodenti sur Mercredi 18 avril 2018