Mijëra fansa i bashkohen në këndim artistit të verbër që të gjithë e njihni! (Video)

E mahnitshme është të këndojë publiku në një zë me ty.

E filmuar në Londër gjatë turneut të Stevie Wonder në vitin 2008, në më shumë se një dekadë ai shiti më shumë se 120.000 bileta vetëm në Britani të Madhe, transmeton lajmi.net

Stevie ka mbetur një nga artistët më të mirë në historinë muzikore.

Ai ka arritur që gjatë këtij turneu të bëjë për vete mijëra dashamirës të muzikës të cilët kanë kënduar bashkë me të, duke e bërë të përjetojë momente të paharrueshme dhe magjike.

E për kë nuk do të ishin magjike këto momente?