Brenda apartamentit super luksoz në Dubai, kushton 2.2 milionë dollarë

Kështu duket brenda një apartamenti luksoz në Dubai.

Është një apartament tre dhomësh në katin e fundit të ndërtesës luksoze me 3 mijë metra katror.

Gjenet në katin e fundit dhe posedon një pamje që të lë pa mend. Çdo gjë brenda këtij apartamenti të lë pa fjalë, çdo gjë është e mirë menduar dhe e ndërtuar më kualitet të lartë, raporton “Daily Mail Video”,.