Babai duket keq, kështu reagon fëmija i vogël

Fëmija duket se e ka pasur shumë qejf pamjen e babait te saj, me mjekrën e theksuar.

Por, kur ai vendos që të ndryshojë pamjen dhe këtë ia tregon të bijës së vogël disa muajshe, rezultati duket se nuk është i mirë.

 

 

Ajo është parë shumë e zhgënjyer dhe reagimi i saj do të ju shkrijë së qeshuri, teksa e shikon babait dhe tregohet e zhgënyer.

 

This baby really doesn't like her dad's new look! ?

This baby really doesn't like her dad's new look! ?

Publiée par Daily Mail sur Mercredi 19 septembre 2018