Spanja afër të marrë trajnerin që po bën mrekulli në Kupën e Botës

Spanja do të fillojë negociatat me përzgjedhësin e Belgjikës, Roberto Martinez.
Spanja është në kërkim të një trajneri të ri.

Sipas “The Sun”, spanjollët e kanë identifikuar qëllimin kryesor, përcjellë “Lajmi.net”.

Spanja do të fillojë negociatat me përzgjedhësin e Belgjikës, Roberto Martinez.

Ky i fundit e ka kualifikuar Belgjikën në çerekfinale të Kupës së Botës.

Opsione për Spanjën mbeten edhe Luis Enrique, Michel dhe Quique Sanchez Flores, por Martinez është objektivi primar.

Rezultate imazhesh për martinez belgium