Zhvishet Enca pranë flamurit kuq e zi

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret, e cila është mjaft e komentuar në mediat rozë. Me postimet e ndryshme në rrjete sociale, ajo arrinë të marrë vëmendjen e ndjekësve që ka në rrjete sociale.

 E kur jemi te këto të fundit, pak më parë, Enca për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj publikoi në instagram një fotografi tërheqëse.

E veshur me të kuqe, me syza të zeza dhe okë të lëshuara, Enca pozoi së fundmi pranë flamuritkombëtar shqiptar.

“100% shqiptare”, shkroi këngëtarja krahas fotos.