Zanfina dhe Dafina sërish shoqe të mira (Foto)

Dikur ato ishin shoqe të ngushta, por marrëdhënia e tyre krisi diku Këngëtaret Zanfina Ismaili dhe Dafina Zeqiri shiheshin shpesh në shoqërinë e njëra tjetrës, por më pas ato nuk kishin komunikim mes njëra-tjetrës.

 

Gjithçka ndryshoi kur Zanfina humbi të ëmën, dhe Dafina la pas çdo hatërmbetje që kishte me të.3 Zanfina ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, më pas Dafina i ka lënë dy emoji me zemër këngëtare.

 

E si duket dy artistet kanë shumë raporte të mira me njëra-tjetrën. Këtë më së miri e kuptoni përmes komentit që ia ka kthyer Zanfina, ku thotë se ajo po i mungon shumë./21Media