Ylli britanik josh fansat me fotot nga nga Tajlanda

Modelja ka treguar shumë në fotot e postuara.

Ylli i realitetit britanik Chloe Ferry, e cila njihet si aktore në shfaqjen realiste “Geordie Shore”, aktualisht po pushon në Tajlandë dhe po pi kokteje me fansat e saj.

24-vjeçarja dhe i dashuri i saj Sam Gowland u bashkuan në prag të Vitit të Ri. Çifti mbërriti veçmas, bukuroshja mbërriti në aeroplan të klasës së biznesit ndërsa i dashuri i saj fluturoi në klasë të ekonomisë.

Ylli i mrekullueshëm, në shoqërinë e të dashurve dhe miqve, u ndje në relaksim dhe i përshkroi gjithçka me një deklaratë.

“Nuk mund të ndalem së ngrëni! Unë kam qenë vetëm në Tajlandë për 5 ditë dhe ndjej se kam fituar peshë tashmë! Më duhet të kthehem në palestër sa më shpejt!”, shkruan bukuroshja joshëse, transmeton KP.