Xhensila në Paris për projektin e ri

Xhensila Myrtezaj së shpejti me këngë të re.

 

Xhensila Myrtezaj është emër që i ka munguar skenës muzikore muajt e fundit, por pas këtyre muajve pauzë duket se rikthimi i këngëtares nuk do vonoj edhe shumë, shkruan lajmi.net.

Ajo ditët e fundit i kishte kaluar në Paris, dhe si duket vizita në kryeqytetin francez kishte një arsye tjetër përveç pushimeve, si duket ajo ka punuar për klipin e ri.

Kështu të paktën na shtynë të mendojmë me postimin e fundit, në një imazh pranë kullës së “Eiffel” Xhensila la mbishkrimin “
Sa te perendoj dhe Hena me ty po du me u nis, me nje tango ne Paris…”.