Wanda Icardi pozon vetëm në të brendshme para pasqyrës

Bashkëshortja e futbollistit Icardi ka joshur sërish.

Wanda Icardi edhe pse nënë e pesë fëmijëve format e saj trupore janë për tu admiruar, dhe shumë modele mund të ja kenë zili.

Argjentinasja është e ndjekur nga miliona persona në Instagram, dhe shpesh herë ua ngacmon atyre imagjinatën me paraqitjet që bën.

Së fundmi ish bashkëshortja e Maxi Lopezit, ka ndarë një fotografi ku fotografon veten gjysmë të zhveshur para pasqyrës.