Vjollca Llapashtica nuk ka të ndalur, ja koleksioni i radhës (Foto)

Dizejnatorja Vjollca Llapashtica, gjatë këtyre ditëve ka nxjerrë koleksionin më të ri për vitin 2017.

Në këtë koleksion ajo ka sjellë kryesisht fustane me dizajne të llojllojshme, por më së shumti fustana solemn dhe teje elegant, që kryesisht ju ngjasojnë femrave mbretërore.

Këto fustane janë të punuara me materiale unike, me plotë punë dore, plish etj.

Modelja Diana Avdiu dhe disa kliente të Vjollcës prezantojnë superkoleksionin e saj.

Ndiqni si më poshtë fotot e realizuar nga fotografi Artan Korenica./Gazeta Tribuna/

15970525_10210694991309482_1713706428_n

15978319_10210694990909472_255007843_n

15970087_10210694990869471_1892950874_n

15995388_10210694991069476_443629486_n

15969982_10210694991789494_595764891_n

15995482_10210694991709492_798929136_n