Vjen kënga për të pasmet e Çiljetës (Video)

Çiljeta Xhilaga vjen tejet seksi në videoklipin më të ri të këngës që e ka titulluar “Big Booty”.

Kënga e re flet për të pasmet dhe është realizuar në bashkëpunim me dy artistët e rinj, Filloreta Raçi dhe Lil Koli, transmeton Telegrafi.

Projekti ka vulën e Elgit Dodës, ndërsa ana vizuale është kompletuar nga Max Production.

Kjo nuk është hera e parë që Çili u kushton këngë të pasmeve të saj.

Hiti i dikurshëm në bashkëpunim me “Tingulli 3nt”, “Dridhe”, fliste pikërisht për asetet e trupit të saj.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=LcAUV95aMrA