Veshja shumë e shkurtër gati ia zbuloi ‘pa dashje’ gjoksin Dafinës

Dafina tregoi shumë në fotosesionin e fundit.

 

Dafina Zeqiri ka realizuar një tjetër fotosesion të ri, në të cilin edhe kësaj radhe vjen unike dhe me shumë stil.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky set fotografik, në të cilin erdhi me një veshje tejet provokuese, duke ‘ngacmuar’ imagjinatën me të.

Ajo u shfaq me flokë shtesa, ndërsa në fustanin që kishte veshur, vuri në pah tatuazhin që ka në bel, por detaji që mori gjithë vëmendjen ishte pjesa shumë e hapur nën gjoks.

Dafina ‘rrezikoi’ që për këto poza joshëse të tregojë më shumë se që duhet, natyrisht nuk munguan as komentet e shumta nga ndjekësit e saj.

Këngëtarja aktualisht po shijon suksesin e këngës “A je pendu” në bashkëpunim me Cricket, kurse është duke punuar rreth albumit të ri me titull “Dafinë moj”.