Valon Shehu rikthehet në “Kënga Magjike” edhe këtë vit!

Këngëtari nga Gjakova, Valon Shehu, vitin e kaluar ishte pjesëmarrës në festivalin “Kënga Magjike”, për herën e tretë. Ai u shpërblye me çmimin ” Best Vocal”, me këngën  ‘Një Ditë”, e  kjo këngë  u pëlqye mjaftë shumë, por jo vetem nga fansat  e tij.  E kjo bëri qe ai ta sjell këtë projekt  edhe  në  versionin “remix”  në bashkëpunim  me Dj  nga Shqipëria, DJ Vicky.
Valoni tregon për emisionin E’ Zone, se përsëri do të jetë pjesë  e festivalit ”Kënga Magjike”  ku  ai  do sjell një  këngë  e cila do të jëtë e zhanrrit baladë, sikurse  projekti i ti paraprak, ” Një Ditë”.

Detajet rreth këngës dhe pjesëmarrjës së tij në këtë festival do të mund t’i kuptoni në videon më poshtë.