Vajza 21-vjeçare bind nënën për t’u zhveshur bashkë para kamerave

Një vajzë bindi nënën e saj të marrë pjesë në një fotosesion, ku të dyja u zhveshen plotësisht për llogari të një programi argëtues.

Sandra, 45, me dëshirë pranoi të bashkohet me vajzën e saj Mariah, 21 vjeç, për një set fotosh “seriozisht seksi” në pjesën e fundit të serialit “TLC” në Britani.

Ata fillimisht janë veshur me xhinse, pas disa fotove “të lezetshme”, Mariah ka dashur ta bëjë xhirimin pak më atraktiv dhe u zhvesh komplet.