U tha se kënga e re e Stresit është dedikim për të, Keisi habiti me veprimin

Stresi ka befasuar me veprimin pak minuta pas publikimit të këngës së re nga Stresi.

 

Stresi sot publikoi projektin e ri muzikor me titull “Zemrën maje”, këngë e cila flet për dashurinë.

Pasi kishte publikuar videon e shkurtër paralajmëruese për këtë këngë, fansat ishin të bindur se kënga është dedikim për Keisin.

Por, kjo e fundit menjëherë pasi u publikua “Zemrën maje”, postoi video nga shtrati duke e dëgjuar atë këngë.

Ndërsa, me një tjetër postim ajo e uroi ish-partnerin për këtë këngë me fjalët “Urime dhe suksese”.