“Tusa”, projekti i ri nga Nicki Minaj dhe Karol G

Nicki Minaj dhe Karol G kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Nicki Minaj ka zgjedhur që për projektin e ri muzikor të bashkëpunojë me Karol G.

Dyshja publikuan këngën me titull “Tusa”, të cilës ia shoqëruan edhe videoklipin, ku u shfaqën shumë joshëse.

Kënga po pritet shumë mirë publiku, për pak orë ajo ka arritur të marrë afro 10 milionë klikime në kanalin YouTube.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Tusa” nga Nicki Minaj dhe Karol G.