Tuna e nokauton Mc Bekën (Foto)

Se,Tuna e kujdeset për linjat e saj trupore tregon edhe pamja e saj, e cila fiton epitete më të ndryshme,komplimente dashamirëse nga fansat e saj të shumtë.

Nga fotoja që po e publikojmë, shihet se Tuna nga sporti e do më shumë xhudon dhe boksin, tek shihet me reperin e njohur Mc Beka .

Se , e nokauton ajo Bekën a jo, tregon edhe këmba e saj , e cila shihet se nuk e ka vështirë ta realizojë edhe atë ramje dhe ta shtrijë kundërshtarin për toke.

Mos të harrojmë: i ati i Tunës , Shaban Sejdiu ka qenë kampion botërorë i mundjes , i dekoruar shumë herë dhe sportisti më i mirë shqiptar i të gjitha kohërave. /Kosovarja/

beka e tuna