Tolgahan me plagë në trup nga seriali i ri, reagon Almeda: ‘’Ç’mi keni bërë burrit kshu?’’

Është shkruar gjatë në media për serialin e ri ku bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman do të luajë rolin e një boksieri.

Seriali do të quhet ‘Kampioni’ i cili do të shfaqet së shpejti në ekran, dhe që pritet të thyejë rekordet.

Por ditën e sotme Almeda ka frikësuar të gjithë ndjekësit e saj me një foto të bashkëshortit të saj.

Në foto Tolgahan paraqitet me plagë në kurriz në të cilën Almeda ka shkruajtur: “Dakord, thamë boks, thamë serial, thamë atë e këtë, pranuam. Po kjo çfarë është? Në çfarë gjendje ma sollët burrin?”.

Fatmirësisht plagët janë thjesht të pikturuara në trupin muskuloz të Tolgës dhe gjendja e tij është mirë!

Por Almeda gjeti një mënyrë shumë interesante për të reklamuar serialin e ri të bashkëshortit.

auto_1-161568288196-331x600.jpg