Titullar 3D vjen me ‘Mos em thuj t’du’ (Premierë)

Grupi i njohur i muzikës nga Gjilani, Titullar 3D kanë lansuar këngën e tyre më të re të quajtur ‘Mos em thuj t’du’.

Teksti i kësaj kënge është bërë nga të dy djemt e grupit, muzika është krijim i Gramos Haliti ndërsa për klipin u kujdes produksioni muzikor ‘Mega Zooom’.

‘Mos em thuj t’du’ ka filluar që të pëlqehet më të madhe nga fansat e dyshes dhe po lansohet edhe nëpër televizionet dhe në radiostacione. /Gazeta Tribuna/