Tayna shton peshë, e tregon me këtë video

ayna është njëra ndër rep-artistet më të përfolura aktualisht në vend.

Tayna është shumë aktive me projekte të reja muzikore, të cilat po priten mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Reperja së fundi ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën shfaqet e veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të ngushtë.

“Bebja e vogël ka shtuar peshë”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë videos.

Kujtojmë që Tayna ishte së fundi e ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku dha detaje rreth projektit të fundit “Pow Pow”.