Tayna shfaq format trupore në foton nga banjo

Tayna duket joshëse në paraqitjen e radhës.

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Reperja, së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të zezë.

Në këtë imazh, ajo theksonte belin e sheshtë, ndërsa një detaj që të bie në sy është telefoni tjetër në xhemin e saj.

Për ndryshe, “Sicko” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.