Surprizat nga Kida nuk paskan fund! Bëhuni gati jo për një, po për disa projekte të reja

Kida është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në vend, kjo për shkak stilit të saj të veçantë dhe punës së palodhshme që ajo bënë.

Këtë e ka dëshmuar edhe vet këngëtarja duke mos u ndalur me projekte të reja.

Së fundnmi ajo ka paralajmruar për një projekt të ri në bashkëpunim me reperin e njohur Ledri Vula, këtë suprizë e ka zbuluar producenti i këngëtares Mixey.

Ai ka treguar se Kida po vjen jo me një, por me shumë projekte për të cilat fansat janë bërë shumë kuriozë.

Këtë ky i fundit e ka bërë të ditur përmes një foto në llogarinë e tij në Instagram ose më saktësisht në Instastory.

Mesa duket, Kida s’di cilin prej projekteve të publikojë të parin, ndërsa fansave i mbetet vetëm të presin për supriza të reja të këngëtares.