“Stupcat” ironizojnë me Qeverinë dhe Opozitën (Foto)

Grupi humoristik “Stupcat” së fundmi kanë ironizuar përmes një fotografie të bërë në mjegull e në shikim të parë duket sikurse tym, raporton Indeksonline.

Vedati dhe Osmani janë shfaqur me shamija dhe gojën mbyllur, së bashku me foton kanë vënë edhe një mbishkrim përmes të cilit kërkojnë zgjidhje dhe marrëveshje nga Qeveria dhe Opozita./Indeksonline/