Stresi i del në ndihmë të moshuarit që kishte nevojë për karrocë por askush nuk ia siguronte

Stresi vazhdon të ndihmoj të prekurit nga tërmeti.

Tërmeti që goditi Shqipërinë javën e kaluar përveç viktimave të shumtë që humbën jetën ka lënë edhe shumë person të tjerë me pasoja, shkruan lajmi.net.

Por për fat të mirë gjithë qytetarët përfshirë këtu edhe fytyrat e shoubizit u kanë ndalë në ndihmë vëllezërve të tyre si me të mira financiare ashtu edhe me rroba, ilaçe dhe veshmbathje.

Njëri nga më aktivët ishte edhe Stresi, ai së fundmi ka ndarë disa imazhe dhe video ku shohim se ia ka siguruar një karrocë një të moshuari që po e kërkonte një kohë të gjatë por deri më tani askush si doli në ndihmë.