Sinan Vllasaliu së shpejti bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur

 

Sinan Vllasaliu brenda pak ditëve publikon këngë e re.

Sinan Vllasaliu dhe Genc Prelvukaj kanë vendosur që në këto kohë të mërzitshme për qytetarët, të përgatisin një duet muzikor.

Dyshja bën të ditur përmes postimeve në rrjete sociale se kënga tanimë është gati dhe pritet të publikohet për pak ditë në platformën e Youtubes.

Ndonëse dyshja nuk dhanë ndonjë detaj shtesë mendohet se kënga është punuar edhe me klip.