Sinan Vllasaliu publikon dy këngë të reja

Për fundvit, Sinani lansoi dy projekte të reja muzikore.

Sinan Vllasaliu është ndër artistët më aktiv me projekte muzikore gjatë kësaj periudhe.

Ai së fundi publikoi këngët me titull “Teutë” dhe “N’top formë”, në prag të festave për fundvit.

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Teutë” u kujdes Avni Qaili, orkestrimin e bëri Erbrar Mazhar, kurse videoklipin MAX Produtcion.

Më poshtë mund t’i dërgjoni dy projektet e reja nga Sinan Vllasaliu.