“Si të jem mirë” nga Xhensila dhe Irkenci arrin mbi 1 milion klikime (Video)

Para disa ditësh ajo ka publikuar projekin e ri në bashkpunim me Irkenc Hykën, shkruan Artistët Shqiptarë.

 

Pas suksesit të këngës “Lova” me Granitin e Mixeyn ajo erdhi përsëri në bashkpunim në këngën “Si të jem mirë”.

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku.

Kështu duke kaluar shifrën e një milion klikimeve për pak ditë.

Kujtojm që Xhensila në muajin shtator do ti jap fund beqarisë, me të fejuarin e saj prej vitesh Bes Kallakun.Artistët Shqiptarë.