Si reagon Remzie Osmani kur e sheh sozin e saj!

Gjatë emisionit LEMzA ku e ftuar ishte bilbili i muzikës popullore Remzie Osmani, këngëtarja rrëfen shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale.

Pjesë e emisionit ishte edhe sozia e saj, e për të kuptuar se si reagon ajo kur e sheh sozin e saj klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/