Si ju duket Morena ? (Foto)

Këngëtarja kosovare që nuk heziton të shfaq anët e saj seksi, ka treguar sërish këmbët e saja të bukura e të gjata.
Ajo ka postuar tri foto në rrjetin e saj Instagram dhe u ka treguar fansave se po kënaqet me ato që ka veshur.
Morena ishte bërë gati për të dalë, dhe kishte shfrytëzuar rastin të pozonte për fansat e saj.

Madje, nuk kishte përtuar të pozonte edhe në ashensor./Zhurnal.mk/