Si i bëri Shkëndije Mujaj milionat?

Shkëndije Mujaj është një nga shqiptaret më provokuese. Ajo, gjithmonë ngacmon imagjinatën duke prezantuar foto ‘’hot’’. Këngëtarja këtë e bën thuajse çdo ditë, përmes fotografive që i shfaq në profilin e saj në “Facebook”.

Shkëndija, që është këngëtare, por që ka pasion fotot seksi, ka treguar se tani i pëlqejnë edhe vajzat. Kjo ka habitur shumë njerëz.

Ndryshe, nëse nuk e keni ditur, ajo jeton në luks të vërtet. “Kosovarja” mëson se Mujaj posedon një banesë luksoze me vlere prej 1 milion e gjysmë franga në Zürich, si dhe disa banesa të tjera.