Shyhrete Behluli sjell një baladë të re (VIDEO)

Këngëtarja Shyrete Behluli vjen me këngë të re.

Shyrete Behluli ka publikuar me videoklip këngën ‘Shpirti i shpritit tem’.

Kjo këngë ka tekst nga Ilir Berani ndërsa orkestrimi i është bërë nga Wirusi ndërsa këngëtarja shihet shumë në formë dhe gjithmonë e më e re.

Shyhrete-Behluli-650x358

ss

Capture