Shyhrete Behluli publikon imazhin e ëmbël pranë nipit

Shyhrete Behluli e ka publikuar një foto me nipin e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyrhete Behluli, ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit e saj në Instagram po ndan fotografi të ndryshme, si nga ato të realizuara në mbrëmje të ndryshme muzikore ashtu edhe ato familjare.

Së fundmi e ka publikuar një foto me nipin e saj dhe si gjyshe duket shumë e lumtur. Pranë postimit këngëtarja i ka etiketuar djalin e saj dhe nusen.