Shtrihet në spital bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

Ariana Fejzullahu duket se është në prag të lindjes.

Ariana Fejzullahu ditë kishte organizuar një festë para lindjes së vajzës ku kishte ftuar edhe shumë fytyra të shoubizit.

Duket se pritjes i erdhi fundi, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është shtruar në një spital privat.

Këtë e konfirmoi vetë ajo më anë të postimit të bërë në Instastory ku falënderon stafin mjekësor dhe personelet për kujdesin e dhënë.

Kujtojmë se Ermali dhe Ariana janë prindër të re fëmijëve një djali dhe dy vajzave, çifti janë në pritje të vajzës së tretë. /Lajmi.net/