Shpërthejnë klikimet për “SRMN” të Ledrit (VIDEO)

Janë dashur vetëm disa orë që kënga e re e Ledrit e titulluar “SRMN” të arrijë një shifër goxha të mirë me klikime.

Afër 400 mijë është numri i shikimeve në youtube, dhe kjo lë të kuptohet se që në fillimet e saj, projekti më i ri i reperit është duke u dëgjuar shumë, njofton Klan Kosova.

Kjo këngë vjen pas “Një gotë për ty” një tjetër hit i tij që është pëlqyer shumë.

https://www.youtube.com/watch?v=zt7j4YZVKRs