Shoku i ngushtë i thotë se kënga e Florit do donte të ishte kartolinë e dasmës së tij, ja përgjigja e këngëtarit

Flori Mumajesi dje publikoi këngën e re.

Flori Mumajesi është rikthyer me projekt të ri muzikor, i cili është njëherësh kartolina e dasmës së Petrit Kllokoqi.

Ai mori komente të shumta edhe nga kolegët e estradës, të cilët e komplimentuan atë për këtë këngë.

Klajdi Haruni i shkroi “Do doja shume te ishte kartolina e dasmes time”, ndërsa Flori pa hezitim ia kthen “e kendon vllai jot per ty dhe per ate do ti shkelqej syt”.