Shifra marramendëse të shpenzuara nga Morena Taraku për një orë dore

Këngëtarja e pëlqen jetën luksoze.

 

Morena Taraku ka qenë mjaft e përmendur këto muajt e fundit dhe jo për shkak të muzikës por skandalit që të ‘Lokacionit’.

Këngëtarja e cila është aktive në rrjete sociale me postime të shumta nga përditshmëria, kujdeset shumë që në takimin e saj me ndjekësit të duket e mahnitshme.

Dhe pamja e saj kushton, këngëtarja Vetëm një orë dore e markës “Bulgari”, të cilën Morena e ka vënë në dukje në disa prej paraqitjeve të fundit, kap vlerën e 59,800 euro.