Sam dhe Luisa të lënë pa frymë! (Foto)

Sam Faiers dhe Luisa Zissman duken të mahnitshme teksa marrin pjesë në një set fotografik tejet seksi për Protein World.

Dyshja mbreslënëse të lë pa fjalë teksa shfaqet në shkrepje të ndryshmi me bikini shumëngjyrëshe.