Ryva shfaqet plot stil (Foto)

Këngëtarja Ryva Kajtazi është larguar paksa nga muzika mesa duket, bukuroshja shqiptare ka vendosur që t’i përkushtohet më shumë biznesit, transmeton Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të radhës në të cilën është shfaqur me një pallto shumë stil dhe të veçantë ndërsa që duket se ajo është më në formë se kurrë më parë.