Roza Lati shijon plazhin, fotografon nga afër trupin dhe merr gjithë vëmendjen

Roza Lati duket tejet joshëse në imazhin e fundit.

Roza Lati është një nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo ka arritur që rreth vetes të mbledh shumë fansa dhe e gjithë kjo falë sinqeritetit të saj dhe afërsisë që ka me njerëzit.

Roza e tillë është edhe në emisionin e saj mirëpo e hapur tregohet edhe në rrjete sociale, sidomos në Instagram, aty ku është më shumë aktive.

Së fundmi ka treguar se po e shijon në maksimum plazhin. Me ndjekësit e ka ndarë një imazh ku shihet se tregon format seksi trupore.