Roza kthehet në kohë, publikon fotot ku tregon format trupore

Roza Lati ka hapur arkivat.

Derisa gjendja është e jashtzakonshme dhe preferohet qëndrimi në shtëpi, Roza Lati po ndan me ndjekësit foto nga arkiva.

Ajo i ka publikuar disa foto ku tregon format trupore nga plazhi.

“Kthim në kohë, joshës”, ka shkruar moderatorja pranë postimit në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit edhe foto të tjera dhe sigurisht se ndjekësit do të kenë mundësi të shohin edhe shumë, gjatë qëndrimit të saj në shtëpi.