Ritës i del sërish gjoksi, e bën me qëllim? (Foto)

Rita Ora vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja shqiptare kohëve të fundit veç këngëve dhe stilit të saj të përfolur, pjesë e mediave u bë edhe përshkak të disa skandaleve, transmeton Telegrafi.

Vetëm pak ditë pasi zbuloi gjoksin, artistja e bëri sërish.

Biondja mahnitëse është fotografuar teksa largohej me dy finalistet e saja të ‘X Factor’, Louisa Johnson dhe Lauren Murray nga spektakli. /Telegrafi/

2F1DA92D00000578-3348369-Booby_trap_Seemingly_unaware_of_her_sartorial_gaffe_she_smiled_a-a-53_1449427225509
2F1DA92500000578-3348369-Hard_to_miss_Joined_by_a_pal_she_was_a_vision_in_her_flowing_lil-m-31_1449439477010
2F1DA91D00000578-3348369-Full_on_As_she_emerged_from_a_house_party_Rita_found_herself_exp-a-58_1449427412737
rita3