Rita Ora paralajmëron turne në Amerikën e Jugut

Rita na zbuluar datat e disa koncerteve që do t’i mbajë gjatë këtij viti.

Rita Ora edhe gjatë 2020-ës do të jetë shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës.

 Përmes një postimi, ajo njoftoi se janë dy muaj para turneut në Amerikën e Jugut, do të performojë në Argjentinë, Kili dhe Brazil.

“Dy muaj para se të shkoj në Amerikën e Jugut! Ejani dhe vallëzoni me mua në mars dhe prill! Argjentina, Kili dhe Brazil, mezi pres të ju shoh”, ka shkruar ajo.