Rita Ora kërkon ndihmën tuaj

Rita Ora njihet për aktivitetin e saj në rrjete sociale.

Rita Ora që një kohë ka ndryshuar stilin e saj të flokëve, ajo është kthyer në brune për shkak të punime për filmin e ri.

Dhe siç duket pamja e saj e vjetër po i mungon shumë këngëtares shqiptare, e cila pak minuta më parë ndau një postim në Instagram ku pyet ndjekësit a t’i rikthej sërish atë pamje.

“I dua këto flokë përsëri. A duhet t’i bëj? Hmmm”, shkruan Rita pranë fotos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

I want this hair back. Should I?? Hmmmmm

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on