Rita Ora ka dy fjalë për duetin mes Lady Gagas dhe Ariana Grandes

Rita komenton këngën e re e Lady Gagas me Ariana Granden.

 

Ka vetëm pak orë që Ariana Grande dhe Lady Gaga kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Kënga titullohet “Rain on me”, ndërsa po thyen rekorde klikimesh duke marrë mbi 17 milionë të tilla për vetëm pak orë.

Dy artistet pranuan komente pozitive jo vetëm nga fansat, por edhe nga kolegët e tyre, ndër ta edhe Rita Ora flet për këtë bashkëpunim.

“Vërtet çfarë më nevojitej në jetën time”, ka shkruar ajo teksa shpërndau këngën e Gagas dhe Grandes në Instagram.

Rita Ora është duket punuar rreth albumit të ri muzikor, për të cilin ende nuk ka dhënë ndonjë datë.