Rita Ora “godet” me të kuqe (Foto)

Këngëtarja e famshme Rita Ora është shfaqur shume seksi dhe e bukur në debutimin e X Factor në Manchester të Anglisë.

Ajo ka shkëlqyer me një fustan të kuq dhe një palë qizme te kuqe me të cilat Rita i ka mahnitur të gjithë.

Bukuroshja bionde është duke u përgaditur edhe për remixin e këngës së fundit të saj “Poison”