Rita Ora gati për karnaval, kështu s’e keni parë asnjëherë

Rita Ora është gati për karnaval.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë më ndryshe prej herave të tjera.

Këngëtarja ishte bërë gati për karnaval, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek ‘look-u’ i saj. “Jam e lodhur”, është mbishkrimi që ajo ia la njërës fotografi.

Për ndryshe, Rita sapo ka përfunduar turneun e koncerteve në Azi, ndërsa po punon rreth projekteve të reja dhe vazhdon të jetë aktive me koncerte tjera. 

Foto: 1