Rita i nxjerr prapë (Foto)

Rita Ora nuk e ka pasur asnjëherë problem që të shfaqë pjesët e trupit të saj dhe këtë e ka bërë sërish.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare shfaqet me një fustan që tregon shumëçka nën të.

24-vjeçarja nuk ka të veshur jelekë, ashtu që gjoksi i saj është mjaft i ekspozuar.