Rihanna tha se e mbështeste, por ja kush është realisht personi që po i qëndron pranë Chris Brown pasi u akuzua për përdhunim

Chris Brown pati një ngjarje që tronditi të gjithë botën e showbizz-it gjatë qëndrimit të tij në Paris.

Një vajzë 24 vjeçare e akuzonte atë se e kishte përdhunuar, por këngëtari vazhdimisht i ka mohuar akuzat. Ndërkohë gjykata franceze e kanë të lirë nga akuzat, por kjo ishte një tronditje e madhe për këngëtarin.
dhe pse burime thonë se Rihanna dëshironte ta shihte Chris sa më mirë dhe besonte tek pafajësia e tij, personi i vërtetë që po i qëndron vazhdimisht pranë është e dashura e tij, Ammika Harris.

Në foton më poshtë e cila është shkrepur pas lirimit, mund të shikoni Chris së bashku me Ammika duke qeshur me njëri-tjetrin.