Ramiz Lladrovci bëhet gjysh (FOTO)

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci është bërë gjysh.

Lladrovci ka publikuar fotografi në Facebook në rastin e lindjes së mbesës së tij.

“Erdhi Arla në jetë, mbesa ime! Përgëzime për Arlindën dhe Lapidarin. Qoftë e lumtur”, ka shkruar Lladrovci në Facebook.

Kryetari i Drenasit njihet për shumë deklarata të cilat shpesh kanë qenë edhe në qender të vëmendjes. /Ballkani.info/